Газовий котел Viessmann Vitodens 200-W


Ціна за запитом

 • Vitodens 200-W це інтелектуальний конденсаційний котел, що відповідає найвищим вимогам для комфортного теплопостачання. З його сучасним, функціональним дизайном і матовою поверхнею, він гармонійно вписується в будь-яке помешкання.

  Інтегрований WLAN-модуль

  Опалювальна система стає цифровою Інтегрований WLAN-модуль підключає газовий конденсаційний котел безпосередньо до Інтернету – таким чином, створюється можливість для надання мережевих і цифрових послуг. Додаток ViCare робить роботу ще більш комфортною: за допомогою цього додатку можна легко керувати всіма функціями системи опалення.

  Енергетична панель Energy Cockpit

  Просте налаштування і керування для підвищення ефективності роботи Vitodens 200-W вражає своєю винятковою простотою у користуванні. Ним можна легко і інтуїтивно керувати за допомогою смартфону, планшету або безпосередньо на великому 7-дюймовому кольоровому сенсорному дисплеї, який можна розташовувати в нижній або верхній частині корпусу задля підвищеної зручності. Зрозумілий текст і графіка допомагають керувати системою опалення та енергетичними витратами.

  Пальник Matrix-Plus

  Серце Вашої опалювальної системи Новий пальник MatriX-Plus відрізняється, перш за все, енергоефективністю та низьким рівнем викидів забруднюючих речовин та шумів. Спеціальна поверхня з нержавіючої сталі MatriX нечутлива до високих температур, таким чином забезпечує надійну роботу та тривалий термін служби.

  Lambda Pro Plus

  Автоматичне регулювання горіння знижує витрати Автоматичний моніторинг якості згорання компенсує змінні властивості газу і підлаштовується під конкретну систему димовидалення. Це забезпечує ефективність протягом всього року і економить витрати на технічне обслуговування.

  Inox-Radial з нержавіючої сталі

  Ефективний і довговічний Нержавіюча сталь і є нашою відмінністю. Антикорозійний теплообмінник з нержавіючої сталі Inox-Radial – серце Vitodens 200-W. Він дуже ефективно перетворює енергію, що використовується, в тепло. Практично без втрат, з майже неперевершеною ефективністю 109%. І це все завдяки витривалій, високоякісній нержавіючій сталі.

Адреса офісу: м. Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 13