Гарантійне та сервісне обслуговування

Гарантійне обслуговування систем опалення – запорука якісної та ефективної роботи обладнання, страхування від виникнення аварійних ситуацій, які можуть призводити не лише до тимчасових незручностей, але і небезпеки життя користувачів. Наша компанія «Глобал Інстал» надає повний спектр послуг з обслуговування устаткування, встановленого професіоналами організації

Причини систематичного обслуговування

Своєчасне проведення профілактичних робіт гарантує виявлення несправностей або зношеності деталей на початкових стадіях, підтримку рівня безпеки використовування систем та безперебійну роботу. Наші фахівці проводять обслуговування за таким планом:

  • Детальний огляд;
  • Очисні роботи;
  • Діагностика стану (аналіз ефективності та технічних характеристик);
  • Контроль параметрів, що забезпечують роботу обладнання.

Важливо, щоб сервісне обслуговування котлів проводилося кваліфікованими спеціалістами – це мінімізує ризик пропуску несправностей та гарантує їхнє виправлення у найкоротші строки. Погляд на проблему очима досвідченого професіонала дозволить віднайти найоптимальніший варіант ремонту.

Чим небезпечне ігнорування систематичних перевірок?

Найменше відхилення у роботі може бути непомітним впродовж довгого часу та призвести до виникнення аварійної ситуації. При виявленні недоліків на запущених стадіях може виникнути потреба у повній заміні обладнання.  Команда «Глобал Інстал» проведе гарантійне обслуговування котлів, детальну перевірку всіх систем. До кожного замовлення гарантовано індивідуальний підхід з оцінкою особливостей приміщення та вимог клієнта. Професійний підхід до робіт, пов’язаних із опалювальним обладнанням гарантує якість виконання, максимальну коректність та точність у розрахунках.

Адреса офісу: м. Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Оксамитова, 10
Call Now ButtonКонсультація?