Газовий котел Viessmann Vitodens 100-W


Ціна за запитом

 • Газові конденсаційні котли Vitodens 100-W та Vitodens 111-W з компактними розмірами, малою вагою та низьким рівнем шуму легко вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення. Vitodens 111-W з інтегрованою накопичувальною ємністю пошарового нагріву об’ємом 46 л забезпечує високий комфорт приготування гарячої води.

  Широкий діапазон модуляції потужності до 1:6. 3 таким високим значенням коефіцієнту котел ідеально підходить для невеликих квартир і добре утеплених будинків. Завдяки початку роботи з мінімальної потужності знижується експлуатаційний рівень шуму, а також значно зростає експлуатаційний термін служби. Конденсаційний котел дозволяє знизити споживання енергії завдяки використанню тепла відхідних газів. Результат − нормативний ККД складає 109%. Це у свою чергу сприяє економії коштів та збереженню навколишнього середовища.

  Теплообмінник з нержавіючої сталі

  Коли необхідно забезпечити економічність та довговічність за рахунок вибору матеріалів, підходить тільки високоякісна нержавіюча сталь. Тому Vitodens 100-W та 111-W обладнаний теплообмінною поверхнею Inox-Radial із нержавіючої сталі, що здатна забезпечити необхідний рівень надійності та тривалого збереження високого рівня використання теплоти згорання.

  На теплообмінник надається гарантія на 10 років за умов проведення обслуговування згідно вимог нашої документації.

  Сенсорний дисплей для підвищення комфорту користування пристроєм

  Газові конденсаційні настінні котли Vitodens 100-W та Vitodens 111-W регулюються за допомогою нового LCD − сенсорного дисплею з підсвіткою, який простий у користуванні.

Адреса офісу: м. Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна 13